8.9.2014

BABOLAT CUP 2014

Na tenisových kurtech TK Břízky se konal tuto sobotu 6.9.2014 turnaj v baby tenisu, pod názvem BABOLAT CUP 2014. Zúčastnilo se ho 16 mladých tenisových nadějí z Jablonce nad Nisou, Liberce. Prahy, Hrádku nad Nisou a Mladé Boleslavi.

Hrálo se ve skupinách, každý mladý tenista odehrál alespoň 3 zápasy na jeden set. První dva z každé skupiny postoupili do hracího pavouka a pokračovalo se v turnaji. Turnaj vyhrál přesvědčivě Pavel Douda z ČLTK Bižuterie Jablonec nad Nisou, ve finále porazil Matyáše Jíru z Liberce 6:0. Turnaj proběhl za krásného slunečného počasí, ke spokojenosti všech hráčů a rodičů.

Každý z tenistů obdržel diplom a medaili. První čtyři hráči získali hodnotné ceny a poháry. Poděkování patří pořadatelům, jmenovitě sourozencům Weissovým a jejich mamince a Anežce Makovičkové. Zároveň děkujeme sponzorům turnaje firmám Match Point a Arnesport.