Dotační programy v roce 2021

I v roce 2021 probíhá za podpory Statutárního města Jablonec nad Nisou, Libereckého kraje a Národní sportovní agentury v našem klubu celoroční tenisová škola.

Neinvestiční dotace pomáhají i v roce 2021 realizovat pod vedením zkušených trenérů projekt zaměřený na rozvoj pohybových dovedností u dětí od 4 let věku. Součástí projektu je pravidelná všestranná průprava dětí, která probíhá zábavnou formou. Trenéři učí děti základům tenisu a rozvíjí u nich lásku ke sportu. Výuka probíhá na dvorcích TK Břízky,z.s. a v zimním období v hale TSC Břízky. 

V tomto roce máme družstva babytenisu, mladších a starších žáků. Soutěže družstev byly bohužel ke složité epidemiologické situaci velmi omezené. Pokud to bylo možné, naše děti se zúčastnily. Děti soutěží i v kategorii jednotlivců a zde úspěšně reprezentují náš klub. 

Z dotací je financována práce trenérů, tenisové vybavení pro děti a výrazně přispívají na úhradu nákladů pronájmu haly. Díky dotacím můžeme snížit rodičům ceny za tenisovou lekci. Proto Tenisovou školu Břízky navštěvuje již 130 dětí. 

Projekt je velmi úspěšný. Naším cílem je přivést k tenisu nové mladé hráče. 

ADRESA

TK Břízky, z.s.
Sportovní 5027/10a
466 04 Jablonec nad Nisou - Mšeno nad Nisou
50.741463, 15.176217

KONTAKTNÍ ÚDAJE

+420 739 333 615
info@tkbrizky.cz

 
TENISOVÝ KLUB BŘÍZKY, Z.S.

© TK BŘÍZKY, z.s.
All Rights Reserved