Dotační programy v roce 2022

Za podpory Statutárního města Jablonec nad Nisou, Libereckého kraje a Národní sportovní agentury probíhá v našem klubu celoroční tenisová škola.

Neinvestiční dotace pomáhají i roce 2022 realizovat pod vedením zkušených trenérů projekt zaměřený na rozvoj pohybových dovedností u dětí od 4 let věku. Součástí projektu je pravidelná všestranná průprava dětí, která probíhá zábavnou formou. Trenéři děti učí základům tenisu a rozvíjí u nich lásku ke sportu. Výuka probíhá na dvorcích TK Břízky, z.s. a v zimním období v hale TSC Břízky.

V tomto roce máme družstva minitenisu, babytenisu, mladších a starších žáků. Děti soutěží i v kategorii jednotlivců a i zde úspěšně reprezentují náš klub. 

Z dotací je financována práce trenérů, tenisové vybavení pro děti a výrazně přispívají na úhradu nákladů pronájmu haly. Díky dotacím můžeme snížit rodičům cenu za tenisovou lekci. Proto Tenisovou školu Břízky navštěvuje 120 dětí. Národní sportovní agenrura přispívá i na provoz a údržbu klubu. Tyto finanční prostředky jsou převážně použity na úpravu kurtů. 

ADRESA

TK Břízky, z.s.
Sportovní 5027/10a
466 04 Jablonec nad Nisou - Mšeno nad Nisou
50.741463, 15.176217

KONTAKTNÍ ÚDAJE

+420 739 333 615
info@tkbrizky.cz

 
TENISOVÝ KLUB BŘÍZKY, Z.S.

© TK BŘÍZKY, z.s.
All Rights Reserved