Dotační programy v roce 2020

I v letošním roce probíhá za podpory Statutárního města Jablonec nac Nisou, Libereckého kraje a MŠMT v našem klubu celoroční tenisová škola.

Neinvestiční dotace pomáhají i v roce 2020 realizovat pod vedením zkušených trenérů projekt zaměřený na rozvoj pohybových dovedností u dětí od 4 let věku. Součástí projektu je pravidelná všestranná průprava dětí, která probíhá zábavnou formou. Trenéři učí děti základům tenisu a rozvíjí u nich lásku ke sportu. Výuka probíhá na dvorcích TK Břízky,z.s a v zimním období v hale TSC Břízky. 

V tomto roce jsme nově založili družstvo starších žáků. Družstva mladších žáků a minitenisu se opět zúčastnila soutěží ve svých kategoriích. Děti v soutěžích družstev i jednotlivců úspěšně reprezentují náš klub, město Jablonec nad Nisou i Liberecký kraj. 

Z dotace je financována práce trenérů, tenisové vybavení pro děti a výrazně přispívá na úhradu nákladů pronájmu haly. Díky dotacím můžeme výrazně snížit rodičům ceny za tenisovou lekci a proto Tenisou školu Břízky navštěvuje více jak 120 dětí. 

Projekt je velmi úspěšný. Naším cílem je přivést k tenisu nové mladé hráče. 

ADRESA

TK Břízky, z.s.
Sportovní 5027/10a
466 04 Jablonec nad Nisou - Mšeno nad Nisou
50.741463, 15.176217

KONTAKTNÍ ÚDAJE

+420 739 333 615
info@tkbrizky.cz

 
TENISOVÝ KLUB BŘÍZKY, Z.S.

© TK BŘÍZKY, z.s.
All Rights Reserved