Neinvestiční dotace pro rok 2019

I v letošním roce probíhá za podpory statutárního města Jablonec nad Nisou,  Krajského úřadu Libereckého kraje a MŠMT v našem klubu celoroční tenisová škola. 

Neinvestiční dotace pomáhají i v roce 2019 realizovat pod vedením zkušených trenérů projekt zaměřený na rozvoj pohybových dovedností a obratnosti u dětí od 3 let. Součástí projektu je pravidelná, všestranná průprava dětí, která probíhá hravou formou. Trenéři učí děti základům tenisu a rozvíjí u nich lásku ke sportu. Výuka probíhá na dvorcích TK Břízky, za nepříznivého počasí a v zimním období v hale TSC Břízky.

V letošním roce jsme založili závodní družstva v kategorii mini tenis a mladší žáci. Obě družstva i jednotliví hráči úspěšně reprezentovali náš klub, město Jablonec nad Nisou i Liberecký kraj. 

Z dotace je financováno materiální vybavení školy, práce trenérů a přispění na úhradu haly. Tím že díky dotacím můžeme výrazně snížit cenu za tenisou lekci, navštěvuje Tenisou školu Břízky již více jak 120 dětí. Projekt je velmi úspěšný, naším cílem je přivést k tenisu mladé hráče.  

ADRESA

TK Břízky, z.s.
Sportovní 5027/10a
466 04 Jablonec nad Nisou - Mšeno nad Nisou
50.741463, 15.176217

KONTAKTNÍ ÚDAJE

+420 739 333 615
info@tkbrizky.cz

 
TENISOVÝ KLUB BŘÍZKY, Z.S.

© TK BŘÍZKY, z.s.
All Rights Reserved